Суспільство

В Ужгороді презентували версію Стратегії розвитку міста

18 жовтня в культурно-історичному центрі «Совине гніздо» відбулося представлення презентаційної версії Стратегії розвитку міста «Ужгород-2030».

«Це має бути резерв до якого потрібно тягнутися і якого повинна дотримуватися кожна влада. Всі, хто бажає, може протягом цього місяця добавити в Стратегію розвитку міста свої пропозиції. Через 1,5 місяця будемо мати остаточну стратегію», – коментує заступник Ужгородського міського голови Ігор Фартушок

У представлених матеріалах Стратегії «Ужгород – 2030» вбачається: місто з людиноцентричною системою міського господарства та «вправного» урядування, інклюзивним і комфортним життєвим простором, соціальним часом громадян, вивільненим для креативних ініціатив; місто в якому є можливості відповісти на виклики накопичених проблем і перейти до впевненого руху траєкторією сталого розвитку та зростання якості життя, що забезпечується інструментами інноваційно; – інвестиційного та кластерного розвитку; – місто з людським і соціальним капіталом, який доповнюватиметься злагодженою взаємодією із громадянами.

Карпатський оглядач