Культура

В Ужгороді представили позажанрову історію «Не озирайся і мовчи»

Сьогодні, 4 грудня, в приміщенні Закарпатської обласної наукової універсальної бібліотеки ім. Ф. Потушняка відбулася презентація нового роману українського письменника Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи».

У планах автора представити свої книги в 100 містах України. Ужгород у списку 75-ий. Макс Кіндрук за освітою інженер-енергетик, який має великий досвід подорожей світом. Автор написав більше 10 творів і відвідав 30 країн. На основі подорожей і придумані сюжети книг.

«Коли був маленьким, то багато мріяв. Ще з дитинства хотів побувати у Мексиці. Усе розпочалося зі Швеції, де я після українських вузів продовжив навчання. У 2008 році полетів до Мексики, до речі, мандруючи в цю країну я іспанською знав тільки два слова», – розповідає Макс Кідрук.

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Макс Кідчук автор книг «Мексиканські хроніки Історія однієї Мрії», «Твердиня», «Зверни у мої сни».

Зараз письменник працює над новою книгою «Де немає Бога», ідея для якої зародилася у 2013-му році.

«Я тоді ще недостатньо добре володів стилем. Натрапив на інформацію про катастрофу рейсу 901, яка сталося 28 листопада 1979 року. Вони проводили розважальні рейси до Антарктиди. Але, щоб була прив’язка до України, місце катастрофи у творі буде змінено», – зазначає автор.

Твори Макса Кідрука перекладають польською, російською, чеською та німецькою мовами.

Карпатський оглядач