Культура

В Ужгороді планують запустити “Новорічний Експрес”

Закарпатська обласна філармонія, а саме симфонічний оркестр, готує незвичайну новорічну програму,яка буде цікава всім: як і дорослим так і вашій малечі. 

Разом з симфонічним  оркестром ця тендітна і водночас активна жінка, дирегент Заслужена артистка України Вікторія Свалявчик-Цанько  підготували справжню подорож у зимову казку. Кожного року творча скарбниця колективу поповнюється новими творами і звичайно що ідеями. Цього разу окрім нової новорічної програми очікуються маса сюрпризів.

Як повідомила головний редактор ЗОФ Таїсія Грись в анонсі: ” Кожен номер концерту – це наче яскрава музична зупинка, що нагадує нам про наближення головних зимових свят. На цьому незвичному маршруті на меломанів чекають казкові персонажі та відомі різдвяні мелодії, викладені в різних музичних стилях. Отже, не пропустіть «Новорічний експрес», який вирушить у свою музичну подорож 21 грудня о 18.30. Концертні твори супроводжуватимуться демонстрацією відео, тож сміливо беріть з собою до концертної зали всіх членів родини – веселий і приємний сімейний відпочинок вам гарантовано!”

Шановні читачі, подаруйте для себе та своєї сім’ї незабутній передсвятковий вечір!

Залишити коментар