Суспільство

В Ужгороді обговорювали облаштування дитячих майданчиків

1 червня  в Ужгороді, у рамках урбаністичного фестивалю «Майстерня міста», відбулася дискусія, присвячена облаштуванню дитячих майданчиків у місті.

«Розпочалися літні канікули і діти мають багато вільного часу, який можна, наприклад , провести на дитячому майданчику. Це сприяє тому, щоб малеча змогла між собою подружитися. Дитячі майданчики повинні бути інклюзивні – дати можливість дитині з фізичними чи психічними порушеннями без будь-яких перешкод на ньому гратися, – ділиться Марина Сташина-Неймет, виконавчий директор ГО «Наше місто – рідний дім». – Малечі дошкільного віку близько 6 тис. На сьогодні в Ужгороді не вистачає дитячих майданчиків.  Легша ситуація у приватних секторах, але в багатоквартирних будинках їх дуже потребують. До речі, на БАМі виникла ідея побудувати інклюзивний дитячий майданчик».
Дискусія відбулася за підтримки ГО «Наше місто – рідний дім» та Закарпатського обласного  товариства інвалідів.

ГО «Наше місто – рідний дім» у такому форматі проводить дискусію вперше, але вже встигла організувати декілька круглих столів стосовно інклюзії, медичної реформи, якості питної води та екології.

У рамках масштабного урбаністичного фестивалю “Майстерня міста” на набережній Незалежності біля колишнього приміщення «Укртелекому» впродовж 5 днів триватимуть різноманітні майстер-класи, дискусії, обговорення, як зробити Ужгород кращим.

Карпатський оглядач