Суспільство

В Ужгороді обговорювали можливості співпраці між владою та громадою

21 серпня у конференц-залі готелю «Емігранд відбулася неформальна дискусія за каву. Темою події стало: «Партнерство «Відкритий Уряд» – кроки назустріч співпраці». У дискусії взяли участь представники організацій громадянського суспільства, ЗМІ, Закарпатської ОДА та Ужгородської міської ради.

Зустріч повели в рамках проекту «Партнерство «Відкритий Уряд» – кроки назустріч співпраці», який реалізується у партнерстві з організаціями громадянського суспільства – ГО «Центр «Жіночі перспективи» (м. Львів), БФ «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин, Закарпатська область), ОМГО «Волинський Інститут Права» (м. Луцьк) та ГО «Подільська правова ліга» (м. Хмельницький) за фінансової підтримки Програми розвитку ООН.

У ході дискусії голова правління БФ «Центр громадських ініціатив» Андрій Вишняк презентував присутнім напрацювання, які втілені в Україні у рамках реалізації Ініціативи «Партнертсво «Відкритий уряд» протягом останніх років. Директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман проінформував про кроки втілення Ініціативи на обласному рівні. Серед важливих напрямків, що наразі втілюються у Закарпатті – активне використання системи закупівель PROZORRO, публічність дій влади, можливість громадян знайомитись з проектами та рішеннями обласної ради, запровадження електронних звернень до органів влади тощо.

Досвідом реалізації кроків по втіленню Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» поділилася керуюча справами Ужгородської міської ради Олена Макара. Презентовано електронні сервіси, які на сьогоднішній день створені в Ужгородській міській раді для громадян, послуги, які надає нещодавно відкритий ЦНАП та перспективи надання нових послуг.

https://carpathia.gov.ua