Суспільство

В Ужгороді нагородили найвідповідальніших бухгалтерів краю 

Сьогодні, 12 липня, в Ужгородському прес-клубі відбулося засідання до Дня бухгалтера. В Україні відзначається це професійне свято 16 липня. Вперше його святкуватимуть й аудитори.

З привітаннями до бухгалтерів звернулася Марта Волощук, голова ради територіального  відділення АППУ у Закарпатській області, яка нагородила подяками від голови Закарпатської ОДА Г. Москаля найкращих бухгалтерів закарпатських підприємств. Подяки отримали  Віктор Яцко, директор ТОВ АФ Респект-Конфіденц, аудиторська фірма, Наталія Горзов, головний бухгалтер санаторію «Шаян», Надія Мазур, головний бухгалтер  ОП Ужгородський коньячний завод.

Юрій Сакалош,  заступник начальника головного управління ДФС  в Закарпатській обл. вручив подяки від ДФС у Закарпатській області. Їх отримали: Тетяна Куцак, гол.бух ТОВ «Ено меблі ЛТД», Марина Пілат, гол. Бух. ТОВ «Плодоовоч – Уж»; Емма Моца, гол. Бух. ТОВ «Ньюко Берегово»; Наталія Якима, директор ПП АФРИКИ Стандарт Проф, Вікторія Бердишева,  заступник директора, гол. Бух., аудитор ТОВ «Варіанта».

На зустрічі також обговорили труднощі, з якими доводиться мати справу закарпатським бухгалтерам. Не забули згадати і про останні зміни в законодавстві, зокрема внесення Закону «Про податок на виведений капітал».

«За такою моделлю працює Естонія. Суть закону: «не витягуєш» гроші з бізнесу, вони не оподатковуються». За словами Ярослава Голуби, додалося роботи у бухгалтерів та аудиторів у зв’язку з підписання Україною Угоди про Асоціацію, що вимагає привести національне законодавство у відповідність до європейських директив.

День бухгалтера  в  Україні був офіційно заснований у 2004 році , і дата його святкування встановлена на 16 липня.

Карпатський оглядач