Культура

В Ужгороді лунатимуть “Коляди в старому селі” (АНОНС)

Різдвяні свята тривають, а отже, можна влаштовувати гуляння, видумовувати цікаві розваги та колядувати!

В рамках І-го Міжнародного гастрономічного і колядницького фестивалю “Василля”, що проходить з 11 по 14 січня, звеселятиме своїх відвідувачів святковими атракціями на будь-який смак. У суботу, 13 січня, на території Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту проходитимуть традиційні “Коляди в старому селі”.

Участь у колоритному дійстві візьмуть більше десяти народних фольклорних колективів із різних куточків краю. “Коляди в старому селі” розпочалися близько 11.00 – до музейної локації (вул. Капітульна, 33а) артисти прибуватимуть одразу після виступу на площі Театральній, дорогою закликаючи перехожих долучатися до святкування.

У “Старому селі” колективи даруватимуть настрій як на імпровізованій сцені, так і біля окремих музейних хат. До слова, п’ять із них принагідно буде вперше після завершення реконструкційних робіт презентовано для широкого загалу – це хати з с.Довге Іршавського району, с.Рекіти Міжгірського району, с.Вишково Хустського району, смт. Ясіня (присілок Кевелів) Рахівського району та Гуцульська гражда з с.Стебний Рахівського району.

Впродовж дня на території скансену працюватиме тематична фотозона, а також розгорнеться ярмарок-продаж виробів народних умільців.

Департамент культури Закарпатської ОДА