Суспільство

В Ужгороді культурних активістів навчали фінансової грамотності

5 вересня, в Ужгороді, в культурно-історичному центрі «Совине гніздо» навчали культурних активістів фінансового менеджменту.

Організатори вважають, що цього нас не учать ні в школі, ні вдома, а всім хочеться бути успішним.

«У рамках проекту “Громада, що навчається”, передбачено багато  освітніх заходів — заняття з урбаністики для дітей та дорослих “Школа ужгородця”, 10-денний воркшоп “Основи фотообробки та відеомонтажу”, 4 різних тренінги для активістів культурного сектору, вистава Андруховича “Альберт, або найвища форма страти” і ще купа всього цікавого”, – наголошують організатори.

Тренер Рустам Ергешов родом із Тернополя. Він сам організовує музичні фестивалі, є засновником і керівником громадських організацій. Саме він під час тренінгу ознайомив слухачів із тим, як потрібно розпоряджатися власними фінансами, як вдало розпочати власну справу і де шукати спонсорів для фінансування проектів власної організації, ділячись досвідом своєї справи – організацією фестивалю «Файне місто».

Заняття для всіх учасників було безкоштовним і проводилося за підтримки організації DVV International, ГО “Інтеграція та розвиток».

Карпатський оглядач

 

Залишити коментар