Без рубрики

В Ужгороді з’являться 8 нових дитячих майданчиків

В Ужгородській міській раді обговорювали питання облаштування спортивних, дитячих, багатофункціональних  майданчків .

Світлина від Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка.

Ідеться про реалізацію нещодавно прийнятої Програми будівництва дитячих та спортивних майданчиків у м. Ужгород на 2017-2021 роки.

Уже паспортизовано 94 майданчики, прийнято на баланс 44, ще 50 будуть прийняті на найближчому засіданні виконкому міськради.

Окремі модулі і варіанти комплексів із них для дитячих розваг, а також для спортивних занять, гойдалки, які виробляє ужгородський завод «Турбогаз», представили директор підприємства Михайло Качур та його заступник із комерційних питань Ірина Кірпа. Докладно розповіли про матеріали, з яких роблять блоки, їх компонування та монтаж, наявність сертифікатів, показали також зразки супутніх елементів – лавок, ліхтарів, кришок люків.

Світлина від Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка.

Нагадаємо, робочу групу щодо майданчиків очолює заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, у її роботі беруть участь депутати Ужгородської міської ради, представники управління культури, спорту, сім’ї та молоді, капітального будівництва, департаменту міського господарства, інших управлінь та відділів. Основні критерії – щоб якомога більше мешканців могли користуватися майданчиком і щоб ОСББ, ЖРЕР чи громадська організація взяли його на баланс, утримували і доглядали. Майданчики, які знаходяться на території навчальних закладів до цієї програми не входять.
На цей рік затвердили, попередньо, облаштування багатофункціональних майданчиків на таких прибудинкових територіях:

– вул. Руданського (мікрорайон “Шахта”)
– вул. Лисенка (Горяни)
– сквер позаду будівлі Закарпатської ОДА
– Добролюбова, 4-6
– Ген. Свободи, 5
– Легоцького, 64
– 8-го Березня, 17-19
– Капушанська,151-155

Обговорили також порядок реалізації проектів щодо дитячих майданчиків, які перемогли по Громадському бюджету.

Перші вісім дитячих, спортивних і багатофункціональних майданчиків мають з’явитися на ужгородських вулицях вже цього року.

Про це повідомляє прес-служба ужгородської міської ради.

 

Наразі проекти майбутніх майданчиків на стадії обговорення.