Суспільство

В Ужгороді з’явиться муніципальний евакуатор

З 27 вересня в Україні почали діяти зміни до правил дорожнього руху. За нововведеннями порушникам будуть надсилати «листи щастя», однак це станеться не раніше початку 2019-го року.

Ще одно нововведення – це зміни в евакуації автомобілів. Крім поліцейських, право евакуювати транспортні засоби отримають інспектори з паркування.

Для того, аби забирати машини водіїв за порушення правил паркування на штраф-майданчик, згодом в Ужгороді з’явиться муніципальний евакуатор.

«КП «Ужгородський муніципальний транспорт» провело тендер на евакуатор. Було два учасника. Тендер виграла київська кампанія.  Вартість евакуатора 2,4 млн грн, його поставка очікується через 1-2 тижні. До цього часу Ужгород не мав евакуатора у комунальній власності», –  розповідає  директор КП «Ужгородський муніципальний транспорт» Віталій Готра.

Штрафи за нововведеннями, які почали діяти з 27 вересня, не змінюються.

«Якщо звичайне порушення правил дорожнього руху – штраф від 255 грн. Якщо транспортний засіб стоїть таким чином, що заважає учасникам дорожнього руху або ж створює небезпеку – 510 грн. Коли порушення були здійснені  при паркуванні на місця з інвалідністю – це від 1020 до 1700 грн. Усе залежить від виду порушень. Штрафи поки що не змінилися»,  – наголосила начальниця відділу адміністративної практики патрульної поліції Закарпаття – Неля Тішкова. – В Ужгороді найчастіше порушення трапляються біля адміністративних будівель, вулицях, які знаходяться ближче до центру, наприклад, площа Корятовича».

Найчастіші причини порушення правил паркування – це недостатня кількість парковок, а також недбале ставлення самих водіїв.