Суспільство

В Ужгороді з’явився “зелений клас” під відкритим небом (ФОТО)

Ужгород – місто з багатовіковою історією та унікальною природою. Подивитися хоча б на колекцію рослин, зібрану на території Ботанічного саду! Справжня скарбниця для юних дослідників природи і не тільки.

“Зелений клас” під відкритим небом, створений ГО «Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону “ФОРЗА” у рамках проекту FORSOC “Ліси для суспільства – ліси без бар’єрів”, офіційно презентували вчора в Ужгородському ботанічному саду. Локація облаштована місцями для сидіння, дошкою, на якій можна писати крейдою, а також стендами із цікавою інформацією про міський ботанічний сад, зокрема, його історію, колекції рослин, календар цвітіння.

За словами голови ГО “ФОРЗА” Лесі Лойко, головна ідея цього мікропроекту полягає в тому, щоб зробити освіту більш інтерактивною, дати можливість вчителям використовувати природній простір у навчанні не лише дисциплін про навколишнє середовище, екологію. Цей клас може використовуватися як для шкільного, так і для позакласного навчанні.

Пані Леся висловила вдячність всім, хто долучився до реалізації проекту – керівництву Ужгорода, Ужгородському національному університету, ГО “Паралельний світ”, а також Міжнародній програмі Лісової Служби США, яка спільно з норвезькими та словацькими фондами надала фінансову підтримку.

Заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак зазначив, що сам проект, безумовно, сприятиме тому, щоб “відірвати” дітей не тільки від шкільних класів і закритих просторів, а й сучасних гаджетів, комп’ютерів, які почали займати дуже багато часу у житті сучасного підростаючого покоління. «

“Продовженням такої ідеї могло б стати створення подібних класів і на інших локація міста – скверах, парках, які розташовані неподалік від навчальних закладів. Міська влада завжди готова підтримувати хороші ініціативи і сприяти, щоб такі корисні для наших дітей проекти реалізовувалися в Ужгороді”, – наголосив заступник міського голови.

Директор Ужгородського ботанічного саду Дмитро Сойма зазначив, що у ботанічному саду є ще багато місця, де можна робити цікаві локації, втілювати різноманітні проекти, які сприятимуть розвитку науки, навчально-виховного процесу.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка 

Залишити коментар