Суспільство

В Ужгороді змагалися «карпатські ведмеді» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 26 серпня, в Ужгороді відбувся турнір стронгменів «Карпатський ведмідь-2018». Цього року турнір святкував свій ювілей, адже це XV турнір, який проводиться на Закарпатті. На площі Фенцика було облаштовано майданчик для спортсменів, які цього року представляли богатирі Західної України з Івано-Франківська, Великого Березного, Мукачева, Ужгорода, Львова, а також зі Словаччини.

Шестеро спортсменів змагалися у 8 вправах: станова тяга, тяга автомобіль, утримання гирі, перекидання колеса вагою 300 кг, «супер йок», штанга однією рукою, носіння чемоданів та естафета.

На відміну від минулого року, погода під час змагань зіпсувалася, тому стронгменам довелося виконувати завдання під час дощу.

Під час XV турніру богатир Іван Григоровський (Ужгород) побив власний рекорд у становій тязі, піднявши штангу вагою 450 кг. Найкращим у тязі автомобіля виявися Володимир Климко зі Львова, а в перекиданні колеса, носінні чемоданів та у вправі «супер йок» – Володимир Цифра. Іван Деркач із Мукачівщини зміг стати першим одразу у кількох вправах (утриманні гирі, піднятті штанги, перенесенні хреста, а також в “естафеті”).

У загальному заліку список переможців виглядає так: перше місце – Іван Деркач (Мукачівщина), друге – Володимир Цифра (Великий Березний), третє – Іван Григоровський (Ужгород).

Довідка:

Перший турнір «Карпатський ведмідь» було організувано в 2004 року братами Григоровськими спільно зі стронґменами Євгеном Прозором та Ігорем Бараном. Так, силове багатоборство було представлене справді широким спектром вправ. Серед них і «візитівкові» перекидання колеса вагою понад 300 кг і перенесення 130-кілограмових валіз, яке отримало назву «фермерська хода» Тоді участь у змаганнях взяло шестеро спортсменів.

Карпатський оглядач