Культура

В Ужгороді зворушливо вшанували «Героїв нашого часу» (ФОТО)

Сьогодні, 19 жовтня, в Закарпатській обласній універсальній бібліотеці ім. Федора Потушняка відбувся патріотично-поетичний вечір «Герої нашого часу», приурочений Дню захисника України.

Літературний вечір проходив у формі круглого столу й розпочався переглядом відео про захисників Вітчизни та із ознайомлення про саме свято. До речі, працівники відділу краєзнавства підібрали інформаційну поличку із життя Закарпатців, що були в АТО. Всіх бійців вшанували хвилиною мовчання.

На патріотично-поетичному вечорі зачитали як зразки поезії, так і прозу. Було представлено вірші і сучасних письменників, і класиків. Читали поезію Дмитра Лазуткіна «Реквієм», Бориса Гуманюка «Вірші війни», «Що ти маєш на увазі командире», Любові Якимчук з збірки «Абрикоси Донбасу» вірш «Розкладання», Ірини Цілик «Повертайся живим» та інші. На літературному вечорі представили власні вірші молоді поетеси краю Мар’яна Ничка і Юлія Медюх. Родзинкою заходу стало спілкування з учасником АТО, письменником Костянтином Блашком, який за рік написав близько 600 віршів і вже видав збірку «Небо з нами». Спілкувалися з поетом через Skype, адже зараз чоловік знаходиться в зоні бойових дій.

Карпатський оглядач