Суспільство

В Ужгороді до Дня ООН відбудеться квест та імітаційна гра

24 жовтня відзначають День ООН. УжНУ також приєднується до святкування й організовує цікаві заходи для студентів та викладачів.

24 жовтня о 12:00 у залі Вченої ради УжНУ, площа Народна, 3 відбудеться  імітаційна гра «Модель ООН» на тему: «Введення миротворчої місії на лінію розмежувань на Східному кордоні України».  У ній візьмуть участь відокремлений підрозділ ГО Центр “Молода дипломатія”, студенти факультету історії та міжнародних відносин.

«Метою проведення імітаційної гри насамперед є відзначення  Міжнародного дня ООН. Студенти давно виношували цю ідею, а нещодавно на 72 засіданні ООН актуальною темою були миротворчі дії, –  розповідає координатор проекту, заступник декана факультету історії та міжнародних відносин УжНУ, кандидат педагогічних наук, доцент Олеся Худзей. – Хочу наголосити, що студенти факультету історії та міжнародних відносин, а саме відокремлений підрозділ ГО Центр “Молода дипломатія”, який був створений на базі нашого факультету, проводять уперше на Закарпатті імітаційну гру модель ООН. Моделі ООН проходять кожного року у різних містах. Команд не буде, а буде імітація засідання ООН, у якому братимуть участь як постійні держави- члени, так і інші країни. Спілкуючись з нашими студентами, (а зустрічі в нас проходять не тільки у стінах факультету, а й у неформальній обстановці), дуже приємно бачити і чути, наскільки глибоко вони занурюються у політичні процеси, котрі відбуваються на нашій території, так і далеко закордоном. Взявшись робити Модель ООН, вони так увійшли в роль, що вчорашня дискусія затягнулася до пізньої ночі».

Квест щодо Цілей сталого розвитку ООН

О 14.00, біля ректорату стартує квест на знання Цілей розвитку ООН для студентів УжНУ. Для участі у квесті необхідно обов’язково заповнити анкету (за посиланням ) та надіслати на електронну адресу Центру сталого розвитку УжНУ (dev-center@uzhnu.edu.ua ).

Квест – це інтелектуально-динамічна гра, яка полягає у проходженні командою вказаного маршруту за умови виконання спеціальних завдань. Він допоможе дізнатись детально про глобальні цілі розвитку ООН та весело провести час.

«24 жовтня ряд навчальних закладів України приєднаються до відзначення міжнародного Дня Організації Об’єднаних Націй та 25-річчя Представництва ООН в Україні. Мета – привернути увагу молоді до універсальних цінностей та принципів, які є та мають бути основою світового порядку – прав людини, миру, безпеки, сталого розвитку та глобального партнерства. Квест відбудеться за підтримки офіційного представництва ООН в Україні, вони надали інформаційні матеріали. Подарунки для учасників будуть тематичні», – розповідає організатор, директор Ресурсного центру зі сталого розвитку УжНУ, доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ганна Мелеганич.

Учасники формують команди у складі 3-х гравців, обирають капітана і назву.
І щоб ще трошки пограти вдачею, перед самим початком буде розіграно колір команди, якщо хоч один гравець матиме в одязі відповідний колір, то команда отримає фору в 5 хв. на виконання завданнь. Переможці дістануть цінні призи.

Карпатський оглядач