Культура Суспільство

В Ужгороді дизайнери з столиці та закордону представлять свої колекції

«Uzghorod Fashion Day» стартує в Ужгороді! Вже 2 квітня , в приміщенні автосалону «Закарпаття-Авто» (біля ринку Краснодонців) матимемо змогу познайомитися з сучасними трендами.

На запрошення модельного агентства відгукнулись дизайнери з сусідньої Словаччини. До Ужгорода зі своїми колекціями завітають Сюзанна Гакова та Яна Полак, які продемонструють свої нові колекції. Також очікуються в гості дизайнери з Угорщини. На запрошення відгукнулись київські дизайнери.

Організатори розповідають, що на «Uzghorod Fashion Day» завітає власниця «Fashion Globus Ukraine» Голда Виноградська, яка в даний момент є радником міністра праці з питань легкої промисловості. В рамках показу вона проведе семінар-лекцію з учнями профтехучилищ та молодими дизайнерами Закарпаття.

Ціль показу “Uzghorod Fashion Day” – демонстрація нових тенденцій моди та допомога в розвитку молодих дизайнерів.

Запрошення є безкоштовними, але кожен глядач повинен принести з собою на показ дитячу іграшку або книгу, які будуть передані до дитячих будинків.

Цього року «Uzghorod Fashion Day» буде складатись з дитячих показів, показів бутиків та дизайнерів. Запрошення будуть доступні з 27 березня. Отримати їх можна буде в офісі модельного агентства «One Models» за адресою вул.Швабська 66, офіс 401.