Суспільство Транскордонне співробітництво

В Ужгороді говоритимуть про “Регіональний вимір проєвропейських реформ у сферах свободи пересування та протидії дискримінації”

Україна завершила виконувати План дій з візової лібералізації, і активно впроваджує стандарти ЄС у рамках Угоди про Асоціацію. Проте якщо спробувати оцінити ці процеси, найчастіше можна дізнатися про картину змін з “централізованої” точки зору: закони, нормативні акти, макроекономічна статистика тощо.

А як виглядає впровадження конкретних норм і документів на рівні області, міста, району? На ці питання ми намагалися відповісти, провівши в 6 областях своєрідний аудит у 4 секторах реформ, згрупованих за напрямками:

  • безпека документів (ID картки та біометричні паспорти)
  • управління кордонами
  • управління міграцією
  • протидія дикримінації (впровадження принципів Національної стратегії з прав людини)

Протягом 17-22 листопада “Європа без бар’єрів” спільно з партнерами у форматі круглих столів презентує підсумки аудиту імплементації цих реформ на місцевому рівні.

Таким чином запрошуємо: представників  місцевої влади, громаду, активістів, журналістів. Круглий стіл відбудеться 22 листопада Ужгородський національний університет, Зала вченої Ради, площа Народна, 3

Запрошуємо до участі! Зареєструватися можна за цим посиланням: Програма

Світлина від Європа без бар'єрів / Europe without Barriers.

Так виглядають зчитувальні пристрої для ID карток, через брак яких на місцях люди мусять носити на додачу до картки роздруковані довідки зі змінною інформацією

Наше дослідження показує, що проблема – дуже поширена, навіть в обласних центрах далеко не всі установи можуть обробляти нові паспорти.Світлина від Європа без бар'єрів / Europe without Barriers.

 

https://europewb.org.ua

 

Залишити коментар