Суспільство

В Ужгороді відкрили Центр обслуговування споживачів природного газу (ФОТО)

Електронна черга – вже давно не є чимось незвичайним. Поступово такі сервіси запроваджуються в багатьох установах.

Центр працює в форматі “відкритого простору”. В приміщенні є зона очікування, дитячий куточок, можливість на місці скористатися онлайн-послугами компанії. У залі для споживачів розміщено термінал електронної черги, монітори для реєстрації у веб-сервісі “Особистий кабінет” та термінали для сплати за газ. За потреби консультанти Центру допоможуть споживачам скористатися ними. Окрім того, для зручності людей з інвалідністю в Центрі передбачено спеціальний пандус. 

“Пріоритетним напрямом діяльності компанії залишається запровадження європейських стандартів обслуговування споживачів на усіх рівнях, – розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ “Закарпатгаз” Тетяна Королович. – Особливу увагу в нашому Центрі приділено зручному зонуванню, щоб клієнт міг легко орієнтуватися всередині приміщення. Тож “абонслужби” з довжелезними чергами мають залишитися у минулому”.

Програмне забезпечення дозволяє зручним чином розподіляти клієнтські потоки, а електронні табло за допомогою візуального та голосового повідомлення поінформують споживачів щодо номеру місця вільного фахівця. Такий сервіс мінімізує час очікування споживача в черзі.

Режим роботи Центру обслуговування клієнтів ПАТ «Закарпатгаз» – з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Обідня перерва – з 12.00 до 13.00. Адреса Центру: м. Ужгород, вул. Погорєлова, 2 (вхід зі сторони вулиці Годинки). Якщо ж споживачу необхідна термінова консультація у вихідні дні, він завжди може зателефонувати до контакт-центру компанії за багатоканальними номерами телефонів (0312) 48 83 04 та (067) 01 03 104.

Закарпатгаз