Культура

В Ужгороді відкрили новий театральний сезон

29 жовтня відбулося відкриття 72-го театрального сезону. На його початок також приїхали колеги з Хуста. Відкрили 72-ий театральний сезон романтичною оперетою «Шаріка» на 2 дії. Презентація цієї вистави проводиться вдруге. Цього разу головного героя зіграв інший актор.

19 та 26 листопада відбудеться прем’єра вистави «Крок до любові», а в грудні – новорічної казки «Білоснішка і 7 гномів».

Директор Закарпатського облмуздрамтеатру Василь Марюхнич ділиться: «Однією з основних проблем є те, що юні ужгородці обладнали перед входом у театр власний спортивний майданчик і внаслідок екстримальних вправ з’явилися відбиті плитки та прояви вандалізму. Немає сил наводити порядок без допомоги інстанцій. Буває, що зустрічаємо й вульгарні надписи, і розбиті вікна. В рік витрачається 30 – 40 тис. на виправлення наслідків роботи хуліганів».

Трішки зрушилася з місця проблема з фінансуванням. Було виділено 560 тис. на ремонт стільців глядятської зали, а до кінця року отримають ще 60 тис. на оновлення санвузлів.