Культура Транскордонне співробітництво

В Ужгороді відкрили виставку картин відомого польського фотохудожника (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Картина являє собою відображення дійсності очима художника. Вона вимагає багато часу та терпіння від свого творця, адже потрібно ретельно продумати кожну деталь. передати кольорову гаму тощо.

Однак технічний прогрес вносить свої корективи. Поступово в наше життя увійшли фотокартини, виставки яких привертають увагу не менше, ніж коли експонуються звичайні картини.

Одна з таких виставок відбулася сьогодні в Ужгороді. На виставці під назвою “По обидва боки вулиці” свої роботи представив польський фотохудожник Вацлав Турек, який також є ще і поетом. Тому на цій виставці відвідувачі отримали змогу не лише потішити око чудовими картинами, а також і почути авторські вірші пана Турека мовою оригіналу.

За словами  Володимира Ньорби, ідея виставки не була спонтанною, т.я. співпраця між художниками та представлення авторських експозицій відбувається вже давно. Цього разу було вирішено провести її до Дня міста. Вибір теми також не став випадковістю, оскільки якщо ми говоримо про місто, то це обов’язково є вулиці, люди та емоції, що супроводжують їхнє повсякденне життя. Представлені роботи демонструють те, чим живе людина, що вона переживає, як вона бачить світ.

Карпатський Оглядач

Залишити коментар