Важливе

В Ужгороді відкрилася унікальна виставка “МОЯ АРМІЯ. Бачити серцем” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Три роки тому в життя українців увійшло слово “війна”. Страшні події. що ми бачили на картинках та читали в підручниках, стали реальністю. Однак навіть за таких умов в учасників подій залишається місце для творчості.

Так-так, дехто навіть спеціально вирушає на фронт, ризикуючи власним життям для того, щоб зробити знімки подій в найгарячіших точках.

Ці фотографії можна побачити в Ужгороді. Сьогодні в культурно-історичному центрі “Совине Гніздо” відкрилася виставка “МОЯ АРМІЯ. Бачити серцем”, на якій представлені фотографії, зроблені за три роки ведення бойових дій на Сході України.

Кожне фото – це переживання людей (воїнів, місцевих жителів, самого автора).

Гості мали змогу не лише переглянути фотографії, а й поспілкуватися з деякими авторами. почути історії, пов’язані з цими світлинами. Кожен автор переслідував різну мету під час проведення фотозйомки. Дехто принципово робив чорно-білі знімки, ніби показуючи, що всі ці події вже стали історією. Дехто акцентував увагу на тому, як живеться місцевим мешканцям.

Протягом двох тижнів ужгородці та гості міста матимуть змогу ознайомитися з фотографіями, зробленими в найгарячіших точках нашої країни.

Примітка: Експозиція “МОЯ АРМІЯ. Бачити серцем” являє собою документальну фотоісторію про друге народження української армії, яку розповідають очевидці російсько-української війни: добровольці та військовослужбовці ЗСУ і Нацгвардії, волонтери, медики. Все це можна побачити на світлинах, які вони зробили під час свого перебування на Луганщині та Донеччині.

Виставка відбувається в рамках всеукраїнського фотопроекту Армія. Друге народження, який був ініційований до 25-ї річниці Незалежності України Міністерством оборони за підтримки центру стратегічних комунікацій «СтратКом Україна». (Stratcom Ukraine). Мета даного проектц – дослідити феномен відродження українського війська, віддати належне подвигу українських бійців і подивитися на позитивні зміни у війську очима очевидців.

Карпатський Оглядач