Культура Суспільство

В Ужгороді відкрилася друга локація унікальної кондитерської “Valentin & Valentina Shtefanyo” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Ужгород славиться не лише сакурами. смачним вином та фестивалями. Солодощі також належать до числа туристичних родзинок нашого міста!

Коли на дворі холодно та йде дощик, чашка ароматної кави або чаю та шматочок смачного тістечка піднімають настрій. Місць, де можна потішити себе таким чином багато, але одне з найвідоміших – це кондитерська “Shtefanyo Valentin & Valentina“. Однак якщо раніше для цього потрібно було їхати в Новий район, то тепер достатньо завітати на площу Петефі, 26. Так, саме там сьогодні відбулося відкриття другої локації в Ужгороді. Відкриття закладу відбулося рівно через 170 років з того часу як в Ужгороді побував видатний європейський поет Шандор Петефі, що проживав в готелі “Fekete sas” – на площі з однойменною назвою.

Незважаючи на обідню пору, відвідувачів було багато, адже солодощі, що представлені тут, вже давно заслужили прихильність містян. Та й загальне оформлення залу також спонукає до того, щоб завітати сюди, знайти зручне місце за невеликим столиком, зробити замовлення та потішити себе чимось смачненьким.

До речі, шанувальники майстерності цього кондитера зазначили, що один з десертів отримав нове оформлення.

Карпатський Оглядач

Залишити коментар