Культура Суспільство

В Ужгороді відкрився центр молодіжних ініціатив (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Хоча обласний центр Закарпаття – місто невелике, але активних людей, особливо молоді, тут дуже багато. А активні люди прагнуть дізнатися щось нове, поділитися досвідом, реалізувати власні проекти. Ідей для того, щоб весело та з користю провести час, завжди вистачає.

А тепер ще й з’явилося місце, де можна збиратися, проводити різного роду заходи чи просто організовувати цікаве дозвілля. В Ужгороді відкрився перший в області Молодіжний центр! Поки що це невелика кімната в приміщенні Ужгородської міської бібліотеки для дітей “Казка”.

На урочисте відкриття завітали головний спеціаліст Управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Ірина Савченко та волонтерка Корпусу миру Eyerusalem Z. Haile, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, представники молодіжних громадських організацій Ужгорода.

Ідея відкриття Молодіжного центру виникла не випадково. Ми вже зазначали, що в Ужгороді є багато активної молоді, яка не лише реалізовує власні проекти, а й охоче переймає досвід інших міст.

“Свого часу я поїхала на Донеччину, де побачила роботу таких центрів. Там справді проводиться багато цікавих заходів, на які приходить багато молоді. І я загорілася ідеєю створення такого центру в Ужгороді”, – розповідає контент-менеджер Центру Дана Гіді.

Eyerusalem Z. Haile зазначила, що реалізація цього задуму стала можлива завдяки підтримці Корпусу миру: протягом кількох місяців тривало обговорення концепції діяльності, оформлення необхіних документів тощо.

“Тому коли я приїду наступного разу, а Молодіжний центр успішно працюватиме, я зможу з впевненістю сказати, що це мій проект”, – підкреслила Eyerusalem Z. Haile.

Планується, що тут майже щодня відбуватимуться різноманітні заходи, ініціаторами яких виступатиме місцева молодь. То ж, можна подавати свої ідеї!

Карпатський Оглядач