Політика Суспільство

В Ужгороді відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Сьогодні, 8 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради. Обговорили ряд робочих питань, зокрема ремонт житлового фонду та зміни грошової норми харчування в загальноосвітніх закладах міста.

Завдяки Програмі капітального ремонту житлового фонду 2015-2017 рр. замінено 96 покрівель на суму 21 млн грн., у 44 будинках відремонтовано водопровідно-каналізаційні мережі вартістю близько 5 млн грн., у 20 житлових спорудах замінено електрощитові на 2 млн. грн. Більша частина житлового фонду Ужгорода потребує капітального ремонту, тому розроблена Програма капітального ремонту на наступні 5 років. Є сформований перелік об’єктів, що потребують капітального ремонту на суму близько 105 млн грн.

Відповідно до цього переліку зможуть розробили дану програму. Пропонується на наступний рік з бюджету міста направити 21 млн. грн. на цей проект і тоді за 5 років зможуть капітально відремонтувати житловий фонд Ужгорода.

У 2017 році діяла така програма, у рамках якої було проведено 2 навчальні 4-денні семінари. На 2018 передбачено 3 навчальні семінари і видати навчально-методичний практичний посібник для голів ОСББ. На даний час в Ужгороді зареєстровано 323 ОСББ.

Важливим питанням на розгляді було про зміну грошової норми на харчування у ДНЗ та дошкільких групах НВК міста. Зараз планують збільшити з 22 грн на 43 грн. Оплата для батьків за харчування не сильно зміниться, або буде такою як і раніше, адже витати за збільшення грошової норми на харчування закладуть на бюжет міста на 2018 рік.

Також під час чергового засідання Виконавчого комітету Ужгородської міської ради розглянули питання про електронну реєстрацію дітей дошкільного віку до ДНЗ та НВК м. Ужгород, про затвердження переліку актів списання багатоквартирних житлових будинків із комунального балансу міста, про договір найму та квартирний облік та інші важливі питання.

Карпатський оглядач

Залишити коментар