Культура

В Ужгороді відбулося відкриття виставки «Осінь-2017»

Сьогодні, 11 жовтня, з нагоди Дня художника відбулося відкриття обласної виставки «Осінь-2017».

У Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая представлені  роботи близько сотні митців із усіх районів Закарпаття – представників кількох творчих генерацій і різних мистецьких об’єднань. Картини презентують розмаїття видів, жанрів та стилів сучасної крайової образотворчості. На виставці представлено не тільки живопис, а й скульптуру.

Як і щорік, наймасштабнішу обласну виставку, поряд із поціновувачами прекрасного, оглядатиме й відбіркова конкурсна комісія із присудження обласної премії ім.Й.Бокшая та А.Ерделі в галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, переможців якої визначають за підсумками року.

“Минулого року ми грандіозно відсвяткували ювілей організації. Зараз всі відчувають творчу активність. Виставка зібрала гідні роботи авторів. Немає ніяких випадкових робіт, або картин, відбору яких посприяли знайомства. Виставка яскраво говорить про стан сьогоднішнього мистецтва на Закарпатті і заслуговує на увагу”, – коментує Борис Кузьма, заслужений художник України, голова Закарпатської організації Національної Спілки художників України.

Також під час офіційного відкриття виставки Борис Кузьма наголосив, що планується в «Совиному гнізді» проведення всеукраїнської виставки, де будуть представлені роботи митців з усіх куточків України.

До відома, виставка творів «Осінь-2017» презентована також і в галереї «Ужгород». Там відвідувачі зможуть побачити роботи декоративно-прикладного мистецтва та графіки.

Карпатський оглядач