Важливе Культура

В Ужгороді відбулося відкриття благодійної виставки “Для бійців від митців” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Щодня нам доводиться чути новини з фронту, вони вже стали практично частиною буденності. І нерідко задаємося питанням “А як я можу допомогти тим, хто тепер знаходиться в найгарячішій точці країни?”

Можна просто перерахувати гроші чи віднести їх волонтерам, а можна зробити добру справу та отримати щось на пам’ять про це. Тим більше, така нагода є.

Вчора в комплексі “Совине гніздо” відбулося відкриття виставки “Для бійців від митців” та стартував проект “Цим переможемо!”. На відкритті заходу побувала і журналістка “Карпатський Оглядач.”

На виставці представлено близько сотні робіт, авторами яких є шістдесят митців. Тут можна побачити портрети, натюрморти, пейзажі, твори сакрального мистецтва… Жоден з творів не лишає байдужим, оскільки в ньому відчувається тепло душі автора та вболівання його за майбутнє своєї країни. Тут можна побачити ікону, яка була на Майдані під час подій Революції Гідності. Для неї облаштували імпровізовану камплицю, біля якої і відбувся молебень на честь відкриття заходу.

Виставка триватиме два тижні. 24 серпня, на День незалежності України, відбудеться її закриття. Того дня організатори анонсували проведення лотереї з розіграшем цінних призів. Але для того, щоб придбати вподобану картину, не обов’язково чекати до останнього дня, т.я. вже на відкритті виставки тут було багато відвідувачів. Виручені кошти будуть направлені на потребі добровольців, що знаходяться на передовій.

Прийти помилуватися представленими творами та придбати їх можна щодня: понеділок-п’ятниця з 10:00 до 17:00, субота-неділя – з 12:00 до 20:00.