Суспільство

В Ужгороді відбулася соціальна акція «Перший портфелик»

В Ужгороді з 1 до 17 серпня тривала соціальна акція «Перший портфелик». Завершилася вона врученням шкільного приладдя 77 діткам, які проживають в Ужгороді. Майбутні першокласники, які сьогодні отримали портфелі та необхідні канцтовари – це діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти та напівсироти, з числа ВПО, із сімей учасників АТО, а також ті, родини яких перебувають у складних життєвих обставинах.

«Після того, як бачитимуть ту радість у дітей, добру інформацію, котра буде донесена до них – то я сподіваюся, що до наступної акції долучиться більше людей. Ми ще краще і більшій кількості діткам зможемо допомогти. Акція проводилася за підтримкою волонтерів, свою допомогу також надала Ужгородська міська рада, – розповідає  отець Мирослав Русин директор благодійного фонду «Карітас» Мукачівської греко-католицької єпархії. Минулого року ми забезпечили більше 100 діток. Цього року були три пункти прийому благодійних внесків – це БФ «Карітас-Caritas», і Ресурсний центр для підтримки та супроводу ВПО в Закарпатській області ГО «Справа Кольпінга в Україні» та соціальна служба при Ужгородській міській раді. Кошти збирали майже місяць».

Свою допомогу надав й один із ужгородців. Євген Ященко, директор ТОВ «Рік-У» допоміг у закупці канцтоварів на суму близько 3 тис грн.  Євген розповідає, що «участь в такій акції бере вперше. Однак бувають випадки, коли часто займаюся волонтерською діяльністю – це, зазвичай, під час благодійних акцій. Соціальній акції «Перший портфелик» планую допомагати і в наступному році».

У завершальний день соціальної акції «Перший портфелик» малеча не тільки отримала чудові подарунки, а також подивилася виставу, яку організував Закарпатський академічний обласний театр ляльок «Бавка», після чого поласувала солодощами, які любʼязно надали меценати акції та брала участь у веселих розважальних іграх.

Карпатський оглядач