Суспільство

В Ужгороді відбулася прес-конференція журналістів з 8 областей України

Сьогодні, 22 вересня, в Ужгородському прес-клубі відбулася конференція, на яку завітали представники ЗМІ з 8 областей країни: Дніпропетровської, Одеської, Луганської, Донецької, Харківської, Сумської, Херсонської та Закарпатської. Журналісти з інших регіонів країни приїхали в Ужгород задля ознайомлення з досвідом роботи популярних ЗМІ краю.

Своїми успіхами та специфікою роботи поділилися з журналістами директор виконавчої філії Національної суспільної телерадіокомпанії «Закарпатська регіональна дирекція» Віталій Мещеряков, головний редактор газети «РІО» Петро Гойс, головний редактор інтернет-видання «Про Захід» Юрій Лівак та головний редактор «Mukachevo.net» Дмитро Тужанський. Представники популярних ЗМІ краю обговорили зменшення кількості тиражу друкованих видань, зміну смаків читачів.

«У газетах зменшився обсяг реклами. Однак її розміщення на сайтах не так часто замовляють. Рекламу відібрали від Друкованих ЗМІ соціальні мережі, – інформує головний редактор газети «РІО» Петро Гойс. – Цікаво те, що 80% закарпатських читачів у газетах в першу чергу цікавить розгадування кросвордів, а не розлогі матеріали. Інтернет-видання скорочують тексти, а соціальні мережі взагалі відбили у людей бажання читати розгорнуті статті».

Проблеми у всіх ЗМІ також пов’язані із браком хороших журналістів, залученням реклами та пошуком фінансів.

Карпатський оглядач

Залишити коментар