Культура

В Ужгороді відбулася прем’єра виставки «Два століття – Одна війна» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

13 листопада в культурно-історичному центрі «Совине гніздо» відбулася прем’єра виставки «Два століття – Одна війна».

Експозиція стендів вже відбулася в Торонто, Києві, Одесі, Рівному, Житомирі, Луцьку, Львові, Тернополі та Івано-Франківську. Тур західною Україною стартував із Житомира. До цього прем’єрні покази відбулися в Торонто, Одесі та Києві.

Виставка присвячена Дню захисника України та 75-ій річниці УПА. Експозиція складається з 27 стендів, де на кожному з них поєднані історична та сучасна світлини фотокореспондентів. Фото сьогодення надані Максимом Левіним та Маркіяном Лисей.

«Ідея виникла у членів Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Захотіли відмітити річницю УПА такою просвітницькою кампанією. Протягом кількох місяців готували проект для того, щоб відобразити тяги боротьби, починаючи з минулого століття і до сьогодення, а саме – УПА з першими бійцями російсько-української війни», – розповідає Василь Дубовий, голова секретаріату Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

Для виставки вже обрано 27 міст. Кампанія «Два століття – Одна війна», на думку організаторів, стане у році  найбільшим циклом культурно-просвітницьких заходів національно-патріотичного спрямування.

Карпатський оглядач

Залишити коментар