Анонси Суспільство

В Ужгороді відбудеться публічний захист конкурсних пропозицій, розроблених громадськими організаціями (АНОНС)

Неурядові організації можуть отримати фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету. Але це відбувається на конкурсній основі. Як же відбуватиметься відбір?

У четвер, 17 січня, в Закарпатській облдержадміністрації відбудеться 1-й етапу конкурсного відбору та відкритого захисту конкурсних пропозицій, розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році.

Відповідно до Порядку надання фінансової підтримки громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість (додаток 4 до Програми “Турбота”), затвердженого рішенням обласної ради від 13.12.2018 року № 1331, комісія з конкурсного відбору громадських організацій, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету запрошує керівників або уповноважених представників громадських організацій на 1-й етап конкурсу, на якому відбудеться відкритий захист конкурсних пропозицій, поданих громадськими організаціями в період з 17 грудня 2018 року до 05 січня 2019 року.

Місце проведення захисту: м. Ужгород, пл. Народна, 4, кабінет 313, 3-й поверх облдержадміністрації.

Початок о 13:30 год.

Контакти для довідок: контактний телефон: (0312) 61-55-40,  e-mail: zakchornob@ukr.net.

Якщо учасник конкурсу не бере участі у відкритому захисті конкурсної пропозиції, конкурсна комісія приймає рішення щодо оцінки конкурсної пропозиції без її відкритого захисту.

Громадяни, представники громадських організацій та засобів масової інформації мають право бути присутніми під час відкритого захисту проектів як спостерігачі.

Закарпатська ОДА