Суспільство

В Ужгороді відбудеться Міжнародний молодіжний фестиваль «Beauty around me»

Сьогодні, 19 вересня, в прес-центрі Закарпатської ОДА розповіли про подробиці фестивалю «Beauty around me».

20-22 вересня 2018 року в Ужгороді проведуть ІІІ Міжнародний молодіжний Захід із гаслом «Єдині в розмаїтті» об’єднає молодь зі Словаччини, Угорщини, Сполучених Штатів Америки, країн Африканського континенту, Індії, Південної Кореї, Вірменії та з 13 областей України.

«Фестиваль триватиме 3 дні, два з яких будуть спрямовані тільки на його учасників. 20 вересня проводитиметься форум , знайомство з культурами країн. 2 день – це командна робота, неформальна частина. Закінчиться прокультурною вечіркою, під час якої представники кожної країни-учасниці також демонструватимуть свій національний танець. На 20-21 вересня заплановано проведення квесту та екскурсії», – розповідає виконавчий директор громадської організації «Екосфера» Катерина Станкевич-Коваль.

Під час прес-конференції начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Ірина Савченко наголосила ,що 22 вересня на площі Театральній діятимуть 7 локацій, де будуть розміщені країни-учасниці, що підготували цікаві заняття для відвідувачів фестивалю. Це, наприклад, можливість для ужгородців та гостей краю скоштувати національні страви, приміряти національний одяг представників інших держав, взяти участь в іграх тощо. У програмі також аквагрим, хенд-мейд й інші цікавинки.

У  ІІІ фестивалі «Beauty around me» візьмее участь 90 представників різних національностей. Більшість з них – студенти. Африканські країни та Індію представлятиме молодь, яка навчається на медичному факультеті УжНУ, Вірменію – діаспора з Харкова. Із Закарпатської області планується 20 учасників.

Карпатський оглядач