Суспільство

В Ужгороді відбувся Feedback із патрульною поліцією

Сьогодні, 23 жовтня,  на площі Театральній відбувся Feedback із патрульною поліцією. Мешканці Ужгорода мали змогу отримати відповіді на запитання  з перших уст, дізнатися детальніше про роботу Управління патрульної поліції в містах Ужгороді та Мукачеві, а також ознайомитися зі службовим авто.

«Порівняно з попереднім роком, кількість ДТП зменшилося на 15%, адже робота патрульної поліції впливає на це. Найбільше аварій стається на перехрестях, причиною яких є недотримання правил дорожнього руху,  – коментує інспектор Віталій Гайович. – Якщо всі дотримувалися б їх, то тоді би відсоток ДТП був нульовим».

Також патрульна поліція проінформувала про навчання нових полісменів у Львові. 38 кандидатів під час набору зуміли пройти п’ять етапів відбору, які складалися з тестів на знання законодавства, військово-лікарської комісії, визначення рівня фізичної підготовки, психологічного тестування та завершальної співбесіди зі членами поліції та громадськістю. Зараз добігає кінця другий місяць їхнього навчання. Новачки вперше вийдуть патрулювати місто перед Новим Роком.

Важливим досягненням є функціонування шкільних патрулів. На Закарпатті їх два – к Коритнянській ЗОШ І-ІІІ ст. та Ужгородській ЗОШ №10 ім. Дойко Габора.  Така ініціатива допомагає покращувати  комунікацію поліції з громадськістю.

Карпатський оглядач