Суспільство

В Ужгороді відбувся щорічний інвестиційний форум

Сьогодні, 10 жовтня, в культурно-історичному центрі Ужгорода «Совине гніздо» відбувся щорічний інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи».

Темою цьогорічного форуму визначено розвиток виноградарства та виноробства на Закарпатті, а сам він працював у форматі трьох панельних дискусій: «Законодавчі можливості: вирішення актуальних питань виноробної галузі», «Вино та винні дегустації: як правильно сформувати туристичний продукт на прикладі Закарпатської області», «Міжнародний досвід у виноробстві та продажах: практичні кейси».

«Тридиційно 1 раз в рік ми збираємося для того, аби обговорити інвестиційний потенціал краю, виявити найбільш потужні інвестиційні проекти нашого регіону, а також допомогти знайти фінансування.  У нас є асоціації, які дотичні до роботи інвесторів, а також бізнесменів,  банківські кредитні  установи, – зазначив директор департаменту економіки Закарпатської ОДА Денис Ман. – Окрім традиційної теми цього року ми обрали для себе ще вузькоспеціалізовані, актуальні для області – це виноградарство та виноробство».

Проведення форуму, на думку організаторів,  дасть можливість привернути додаткову увагу європейської ділової спільноти до торговельно-економічних можливостей області та економічно-інвестиційного потенціалу. Під час форуму представники райдержадміністрацій також презентували інвестиційні проекти у різних сферах.

Карпатський оглядач