Суспільство

В Ужгороді відбувся благодійний флешмоб

12 квітня вихованці «ПАДІЮНу»  разом із жителями Ужгорода у рамках акції «Серце до серця» організували флешмоб. У ньому взяло участь близько 200 учасників. «ПАДІЮНівці», долучивши до флешмобу інших містян, вийшли на вулиці і з допомогою плакатів привертали увагу перехожих, закликаючи їх не бути байдужими до благодійності.  ХІІІ акція «Серце до серця» проходить під гаслом «Почуй світ», збирають кошти для діток із вадами слуху. Цього року триває вона з 2 по 22 квітня.

Ідея провести флешмоб виникла випадково. З допомогою обласного представника акції «Серце до серця» Марії Рущак та волонтерів, вдалося швидко зорганізувати роботу та підготувати необхідні хештеги. Цю ідею реалізували вдало.

«Після збору коштів на шкільній лізі КВН я зі своєю напарницею відправилися по набережній Ужгорода і пропонували кожному зустрічному долучитися і стати частинкою нашої акції. Суть флешмобу полягала в тому, щоб сфотографуватися з нашим хештегом і поширити фотографію в соціальні мережі для того, щоб більша кількість людей змогла дізнатися про ВБФ «Серце до серця». Я був у захваті від того, що дуже багато людей хотіли сфотографуватися і відмов взагалі не було. Приємно, що ужгородці є небайдужими, – розповідає волонтер, студент І курсу географічного факультету Іван Сухан. – Я вирішив долучитися до благодійності тому, що дуже хотів і хочу допомогти дітям з різними вадами відчути себе повноцінними жителями нашої планети і не комплексувати через це. Волонтерством займаюся уже декілька років. У школі я з однокласниками організовував завжди збір коштів, іграшок та харчів для дітей із дитбудинків. В університеті я продовжив цю справу, а зараз надзвичайно радий що став волонтером акції «Серце до серця».

Працівники та вихованці «ПАДІЮНу» завжди проявляють ініціативу на підтримку акції «Серце до серця». Учні неодноразово виступають у якості волонтерів під час збору коштів, а також допомагають в день фіналу акції. Вихованці «ПАДІЮНу» також брали участь у благодійних забігах, виставляли свої роботи на аукціон для підтримки ВБФ «Серце до серця». У день фіналу акції «ПАДІЮНівці» допомагали в організації урочистостей , готували хореографі та вокальні виступи.

Карпатський оглядач

Фотографії зроблені волонтерами