Культура Суспільство

В Ужгороді вчитимуться “любити себе”

Жінка – тендітна та ніжна, як квітка. Сповнена неймовірної сили та витримки. Але цю тендітність, ніжність, силу потрібно вдосконалювати, чи не так?

Вже вчетверте “Єва-Фест” кличе представниць прекрасної статі на цікаві тренінги та майстер-класи! Що ж жінкам пропонуватимуть? Про це  журналістка Карпатського Оглядача поспілкувалася з одним із  організаторів  фестивалю Анітою Соскидою.

Аніто, чи викликав фестиваль  зацікавленість з боку гостей, чим саме?

“Єва- Фест” відбувається  вже четвертий рік поспіль. За ці роки наш фестиваль відвало близько 500 жінок нашого краю, а також ті кому вдалося побувати у нашому місті   з інших куточків України.

А звідки, власне, виникла ідея фестивалю?

Ідея виникла, коли я була в Івано-Франківську на навчанні. Там я побувала на фестивалі арт-терапії. Після мені  захотілося щось подібне зробити в Ужгороді, коли різні лектори та тренери проводять майстер-класи. тренінги чи то навчання на різну але дуже корисну та потрібну тематику: сім’я, здоров’я, кар’єра, діти, стосунки, спілкування, розвиток і т.д. Тобто отримати певні знання поза межами такого поняття, як університет або школа, адже не всюди ти можеш чомусь такому сакральному навчитися. Ось ми розуміємо, що  є відповідні фахівці в різних сферах, від них потрібно вчитися, аби більш краще знати, вдосконалюватися, розвиватися.

Розкажіть про особливості самого фестивалю, як він розвивався?

Особливості… Кожен рік не був схожий на інший. Яким чином? Перш за все, це мабуть форматом. Першого разу нас відвідала студенська молодь , другий був ніби  викладацький, а третій фестиваль… Я б його назвала фестивалем “Зрілої жінки”.

Стосовно цьогорічного заходу, то паралельно буже проходити кілька майстер-класів. Таким чином для  учасниць  передбачено такий собі “шведський стіл” від наших тренерів, де вони зможуть обрати цікаву для себе тематику.

Що може привабити людей на даному заход?

 Для того щоб зрозуміти, що життя не статичне. Ми постійно змінюємося і тема саморозвитку такою собі  “червоною ниткою ” простягнується упродовж усього життя . І якщо ми розвиваємося, то нам потрібно якась інформація, обмін досвідом для того щоб краще розуміти себе, вміти задовольняти свої потреби, слідкувати за своїм фізичним та психологічним здоров’ям. 

Фестиваль проходитиме у Арт-студії “Небо”, що знаходиться по вул. Швабській. Раді будемо бачити вже цієї суботи та неділі (21-22 квітня)  містян, які зацікавлені у своєму саморозвитку і мають бажання відкрити себе з іншої сторони.

 

 

Карпатський Оглядач