Суспільство

В Ужгороді вчили надавати першу допомогу

7 вересня на площі Театральній відбулися заходи до Міжнародного Дня першої допомоги, що відзначають 8 вересня. Цього року тема – «Перша допомога при дорожньо-транспортних пригодах».

Обласною організацією Товариства Червоного Хреста України було проведено показову симуляцію на тему «Перша допомога при ДТП» та флешмоб присвячений серцево-легеневій реанімації. Кожен бажаючий зміг на практиці перевірити чи вміє правильно надавати першу допомогу. Також волонтери та червонохрестівці роздавали буклети та інформаційні листівки.

«Для нас дуже важливо, щоб кожна людина, яка себе поважає, вчилася надавати першу невідкладну допомогу, ту підтримку, яку повинен отримати хворий до приїзду лікарів, – розповідає Іванна Сабо, голова Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста. Це є традиційна акція, що проводиться щорічно. Кожного року звучить під новим гаслом.  Дуже багато людей травмується саме у дорожньо-транспортних пригодах. На жаль, не всі громадяни знають, як правильно і грамотно викликати швидку і надати першу допомогу тим, хто цього потребує.

У світі ДТП забирають близько 1,25 млн життів на рік. Кожного дня близько 3500 людей гинуть на дорозі, а ще десятки тисяч отримують травми.

Карпатський оглядач