Суспільство

В Ужгороді вчили громадськість засобів впливу на владу

25 липня в Ужгородському прес-клубі відбувся тренінг щодо кампанії громадського лобіювання.

«Громада – це є запобіжник і поштовх для органів місцевого самоврядування та державної влади. Коли є контроль та вплив, то органи влади значно ефективніше працюють, розуміючи, що за ними ведеться стеження. Завжди потрібно мати платформу для комунікації, вимагати від влади змін, досягати в цьому успіху, та, загалом, впроваджувати зміни, – розповідає тренер, експерт Інституту політичної освіти Володимир Феськов. – Тренінг вчить: як громаді впливати на порядок денний влади, як змушувати її приймати важливі для суспільства рішення. Називається це все – кампаніями громадського лобіювання».

Як якісно тиснути на владу, щоб отримати необхідні для громади рішення, як зберігати результати та підсилювати власну позицію – про все це дізнавалися учасники тренінгу.

«Для мене тренінг був надзвичайно корисним у тому плані, що тренер дав нам основну інформацію для конструктивної комунікації із органами місцевої влади, адже жорсткі методи не завжди є ефективними у плані спілкування із нею. В подібних тренінгах беру участь не вперше, раніше відвідувала заходи у рамках цієї ж програми. Впевнена, що набуті знання стануть мені у пригоді, зокрема у мої громадській діяльності», – зазначила учасниця тренінгу Яна Буковецька.

Захід проходить у рамках проекту «Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу» в Закарпатській області.

Карпатський оглядач