Культура

В Ужгородському прес- клубі Арсен Мірзоян ділився своїм сокровеним (ВІДЕО)

Наш край приваблює не лише туристів. Відомі співаки також із задоволенням приїздять сюди. Цього разу своєю творчість буде ділитися Арсен Мірзоян.   Виконавець у рамках всеукраїнського туру  завітав до нашогоміста  на підтримку нового альбому “Слова і ноти”. Пісні з даної збірки  ми  зможемо почути   вже сьогодні о 19:00 у драматичному театрі.

У рамках прес-конференції співак поділився з нами сокровенним. Згадав той час коли вперше був в Ужгороді, а це було в 2012 році. Ще тоді по-своєму юний Арсен співав про все, не боявшись у своїх піснях використовувати нецензурну лексику.

Сьогодні, як повідомив він про себе:

” Я, інший, згадуючи свої старі пісні  мені стає трішки соромно, з часом приходить досвід і ти розумієш, що потрібно змінитися. У своїх піснях я пишу про одвічний діалог або якись діалог сам з собою.  Інколи ти можеш так ввійти у написання нових текстів, що занурюшся в себе. Добре те що поруч зі мною є продюсер, який любить мене поставити в певні рамки і так  інколи буває набагато легше. Він любить мене підкоретовувати. (сміється співак)

Зазвичай у творчості Арсена ми можемо спостерігати нотки ліричного. Альбом “Слова і ноти” за словами виконавця  є більш чоловічим тобто роковим змістовно.

Тож шановні читачі, сьогодні ввечері Арсен Мірзоян чекає на вас аби подарувати вам прекрасний вечір.