Культура Суспільство

В Ужгородському замку творилася чудасія (ФОТО)

Кожна людина народжується для чогось. Вона має свій шлях даний Богом! Любити, цінувати і розвивати свою професійну діяльність може не кожен. Але щоб так захоплюватися, лілеяти і плекати  місце, яке є твоєю другою сім’єю  – це щось більше ніж любов.

Наталія Засухіна –  актриса, яку звикли бачити в різних амплуа. Довела, що потрібно любити мистецтво в собі, а не себе у мистецтві. Кожною своєю роллю вона намагається показати багатство і тонкощі душі образу, який вона передає через себе. Саме це ми могли і спостерігати на її ж бенефісі в Ужгородському замку.  Де п. Наталія та її колеги по цеху змогли відтворити уривки з відомих постановок драматичного тетатру.

Зібралося чимало близьких, друзів, цінителів її таланту. Адже вечір пройшов надзвичайно легко та невимушего: з купою жартів, сміху, десь-не-десь сліз.

Варто зауважити,  що закарпатська газета «НЕДІЛЯ» постійно проводить нечувані досі для Закарпаття події, що проекти видання на слуху у тисяч людей, що вони масштабні і довго обговорюються.(фото Газета “НЕДІЛЯ”)