Суспільство

В столиці почали тестування нової кнопки виклику світлофора (ФОТО)

Удосконалення сигналів світлофорів допомагає полегшити дорожній рух в цілому. Вчора в Києві почала працювати нова для нашої країни система.

Зворотній зв’язок про спрацювання світлофору у викличному режимі – важливий елемент безпеки для пішоходів, адже зелений сигнал світлофора з’язляється не відразу, а у відповідній фазі роботи світлофорного об’єкту.

Світлина від Центр організації дорожнього руху м.Києва.

КП “Центр організації дорожнього руху” розпочав тестування нового типу викличних кнопок, що містять табло інформування про спрацювання з написом “чекайте”, їх було встановлено на наземному регульованому пішохідному переході від Червоного корпусу Національного університету ім. Т.Г.Шевченка до парку ім. Т.Г.Шевченка.

“Індикатор спрацювання – головна відмінність нового типу викличних кнопок, адже часом пішоходи тиснуть кнопки, але не дочекавшись появи зеленого сигналу, переходять на червоний – думають, що світлофор не спрацював. Тож така інновація має суттєво підвищити безпеку руху, особливо для «нетерплячих» пішоходів”, – зазначив Віктор Черній, директор КП «Центр організації дорожнього руху».

Світлина від Центр організації дорожнього руху м.Києва.

Нові викличні кнопки – українського виробництва і є експериментальними, вони відповідають сучасним вимогам енергоспоживання, захисту від природних явищ та вандалізму. Поки триває тестування, кияни можуть подавати свої пропозиції та зауваження.