Транскордонне співробітництво

В Пряшеві з’явився інформаційний портал про співпрацю з Україною (ФОТО)

Наше місто активно долучається до різноманітних транскордонних проектів, що дають чимало можливостей для місцевих жителів в плані переймання позитивного досвіду впровадження змін в різних сферах життя суспільства.

Вчора в Ужгороді почалася міжнародна конференція “Вплив засобів масової інформації на взаємопізнання сусідніх країн“, зокрема України та Словаччини.

На відкритті форуму учасників привітав заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак. Він зазначив, що програми транскордонного співробітництва дають чимало можливостей для втілення проектів. Також відзначив, що останнім часом Ужгород дуже активно бере в них участь і це є одним із пріоритетів роботи Ужгородської міської ради.

“Важливо, щоб хороші починання, цікаві проекти, результати спільної роботи українських та словацьких партнерів широко і ґрунтовно висвітлювалися, інформація про те, що зроблено для громад, людей доносилася до широкого загалу. Тому досвід напрацьований для цього між Закарпаттям і сусідніми самоврядними краями Словаччини дуже важливий”, – наголосив Олександр Павлович.

Заступник голови Союзу русинів-українців Словаччини Павло Богдан презентував проект “Словацько-український інформаційний центр”, розповів про створення на його базі у Пряшеві порталу для відображення всієї інформації про економічну, культурну міжнародну співпрацю між Україною та Словаччиною. Там також відображатимуться відомості про природні і культурні ресурси країн, можливості їх використання і туристичні послуги, контакти для бізнесу та багато іншого.

Значна увага на конференції приділяється розвитку журналістики у прикордонних регіонах, досвіду залучення альтернативних джерел фінансування для медіа, медіа в загальноосвітніх закладах Ужгорода.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка