Важливе Транскордонне співробітництво

В рамках Програми прикордонного співробітництва Закарпаття отримає фінансування для п’яти проектів

Коли ми ведемо мову про необхідність проведення ремонтних робіт чи закупки нового обладнання, потрібно не забувати про те, що кожен такий задум тягне за собою фінансові витрати. І нерідко в цьому допомагають закордонні партнери.

Минулого тижня в м. Кошице міжнародна конкурсна комісія визначила переможців проектів Програми прикордонного співробітництва.

“П’ять проектів, що перемогли, готувало Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій і транскордонного співробітництва Закарпатської ОДА. Це реконструкція дороги “Ужгород–Самбір” між Малим Березним та Дубриничами вартістю 2 мільйони євро, укріплення дамб на р.Тиса у Виноградівському районі вартістю 2 мільйони євро, закінчення будівництва сміттєпереробного заводу в с.Яноші (Берегівський район) вартістю 900 тисяч євро, модернізація технічного оснащення угорської редакції обласного телебачення “Тиса-1″ вартістю 750 тисяч євро та будівництво теплиць для вирощування лісових саджанців в Ужгородському лісгоспі вартістю 2 мільйони євро. Усі проекти мають бути реалізовані до 2020 року”, – зазначає Г. Москаль.

Закарпатська ОДА