Суспільство Транскордонне співробітництво

В одному з дошкільних навчальних закладів Ужгорода відкрили сенсорну кімнату (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Розвиваючи заняття зазвичай захоплюють дитину, адже це пізнання світу, нові відкриття, нові враження. Потреба в них особливо відчувається в діток з певними фізичними або психічними порушеннями. Відтепер ці діти мають змогу займатися в спеціально облаштованій кімнаті.

Сьогодні у дитсадку №29 “Дивосвіт” відбулося офіційне відкриття  сенсорної кімнати. На цей захід завітали Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, в.о. начальника управління освіти Марина Пуківська, консул Генерального консульства Словаччини в Ужгороді Даніел Цабан, керівник проекту ГО “Карпатське агентство прав людини “ВЕСТЕД” Микола Яцков, а також представники інших дошкільних навчальних закладів міста. Презентацію проводила завідуюча даного закладу Ольга Василівна Чаварга.

Сенсорна кімната створена в рамках реалізації проекту “Відкритий сенсорний простір для дітей Ужгорода”, за підтримки уряду Словаччини, Словацького агентства з міжнародного розвитку та співробітництва.

Поточний ремонт приміщення був здійснений за рахунок коштів міського бюджету в сумі понад 196 тисяч гривень. Придбання обладнання – кольорових річкових камінців, сухого басейну з кульками, тактильних доріжок, лабіринту та іншого – профінансувало громадське об’єднання “Карпатське агентство прав людини “ВЕСТЕД”.

Сенсорна кімната – інноваційний корекційно-розвивальний метод навчання дітей з порушеннями дрібної моторики. Заняття проходитимуть у вигляді гри. Їх проводитиме психолог. Кількість дітей в групі може бути різною – від 2-3-х до 10-ти осіб. Все залежатиме від індивідуальних особиливостей цих діток.

Карпатський оглядач