Суспільство

В обласній дитячій лікарні з’явився апарат для візуалізації вен

Дотепер такого апарату не було в жодній лікарні нашого краю, хоче потру в ньому лікарі відчували вже дуже давно. Адже проводити обстеження судин всього організму доводиться дуже часто.

Тепер пройти таке обстеження можуть пацієнти обласної дитячої лікарні, що знаходиться в м. Мукачеві. Кілька днів тому сюди привезли візуалізатор периферичних судин. З його допомогою можна побачити поверхневі судини, діагностувати стан вен та навіть провести маніпуляції, які зазвичай важко робити маленьким пацієнтам. Апарат офіційно передали на баланс лікарні, відповідно, обстеження на ньому проводитимуться безкоштовно.

Кошти на придбання візуалізатора зібрали під час благодійного концерту відомої співачки Маріанни Сухолової, який відбувся 22 листопада минулого року. Саме вона ініціювала збір коштів для придбання такого необхідного обладнання. Цю ініціативу підтримали

Спільними зусиллями благодійникам вдалося зібрати 50 тисяч гривень. Після цього близько двох місяців знадобилося на пошук та придбання потрібного апарату. На жаль, таке обладнання не виробляють в Україні. Тому довелося його шукати за кодоном. Через це виникли певні ускладнення з розмитненням. На цьому етапі суттєво допомогли члени Ротарі клубу “Ужгород”.

Карпатський Оглядач