Транскордонне співробітництво

В обласному центрі Закарпаття представили виставку робіт ужгородських та словацьких фотографів (ФОТО)

Як відомо, Ужгород знаходиться безпосередньо на кордоні зі Словаччиною, тому чимало проектів реалізуються спільно з представниками словацьких міст.

Так, сьогодні в Ужгороді відкрили вуличну виставку “Від Міхаловце до Ужгорода”. У дворику архітектурно-історичного комплексу “Совине гніздо” представлені двадцять чотири роботи фотохудожників з Ужгорода та його міста-побратима – Міхаловце (Словаччина).

Журналісти КарпатськийОглядач також побували на відкритті цієї виставки, де можна побачити роботи фотографів Людовіта Фьольді, Ірени Малічки, Петера Міжака, Сергія Денисенка, Віктора Дьоміна, Ганни Пономаренко, Олександра Радіша, Тимофія Шмайди. А вже за пару тижнів представлені роботи помандрують до Міхаловце.

Організатором виставки є благодійна організація “Закарпатське агентство з інвестицій, інновацій та розвитку”, яка реалізує грантовий проект у партнерстві з містами Ужгород та Міхаловце.

Даний проект здійснюється в рамках програми SK 08 – Транскордонна співпраця, яка фінансується з гранту Норвезького Королівства в рамках Норвезького фінансового механізму та співфінансується з державного бюджету Словацької Республіки.

Проект під назвою “SK-INFO-UA” спрямований на зменшення існуючих бар’єрів транскордонної співпраці, забезпечення розвитку туризму з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.