Транскордонне співробітництво

В Кошице відкрили мандрівну фотовиставку “Екологія та права людини” (ФОТО)

Питання чистоти навколишнього середовища є актуальним не лише для України. В інших країнах така проблема також існує. А як цю проблему бачать діти?

У рамках Днів Ужгорода в Кошице на базі міської гімназії цього словацького міста відбулося відкриття дитячої мандрівної фотовиставки “Екологія та права людини”.

Експозиція налічує 30 світлин. Ця виставка стала підсумком конкурсу, який пройшов у рамках ХІV Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Світлини розкривають екологічні проблеми – вирубку лісів, спалювання опалого листя та трави, сортування сміття, право містян на паркові зелені зони тощо. На відкриття виставки завітали учні-переможці, батьки та директори закладів освіти Ужгорода.

На урочистому відкритті були присутні заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, директор гімназії Кошице Любомир Собек та консул Генерального консульства Словаччини в Ужгороді Даніель Чабан. Переможцям вручили цінні подарунки. Після відкриття організатор фотовиставки, методист управління освіти Ужгородської міської ради Марія Симкович, провела спільний для українських та словацьких учнів екологічний тренінг “Потреби та можливості вирішення проблем у сфері поводження з твердими побутовими відходами”.

Під час практичної роботи діти обговорили спільні екологічні проблеми Ужгорода та Кошице, можливі шляхи їх подолання. Підсумовуючи, домовилися про ряд майбутніх освітніх екологічних проектів з обміну досвідом між містами-побратимами.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка