Суспільство

В київському метрополітені осучаснять квитки

Проїзний квиток дає можливість зекономити час на стоянні в чергах з метою придбання чергового жетона. Крім цього, це дозволяє заощадити і власне на поїздках.

Київський метрополітен 2 серпня введе пілотний проект з використання в метро квитка з QR–кодом. Про це на прес-конференції повідомив перший заступник начальника КП “Київський метрополітен” Валерій Гавриленко, передає УНН.

Відтак, на станції метро Кловська буде встановлено автомат, в якому можна буде придбати квиток на одноразову поїздку підземним транспортом.

“Будуть працювати автомати, де можна купити разову поїздку в метро за допомогою квитка з QR-кодом. Квиток буде коштувати згідно зі встановленим тарифом,” – сказав Валерій Гавриленко.

Також, за словами речниці столичного метро Наталії Макогон, на початку 2018 року в таких автоматах можна буде купити квиток прямо з банківської картки або ж за допомогою програми інтернет-банкінгу.

“Буде реалізована послуга – поповнення з банківської картки електронного квитка на метро, на початку 2018 року це може почати працювати. Над цим працюють айті – спеціалісти зараз” – відзначила Наталія Макогон.

Разом з цим, в київському метрополітені відзначили, що процес продажу квитків і жетонів в метро поступово перетворять в автоматизований.

“Ми проводимо програму автоматизації станцій. Кількість жетонів “в одні руки” необмежена. Ви можете стояти хоч півдня і скуповувати стільки жетонів, скільки вам потрібно. Ми по-максимуму заберемо від касирів механічну роботу. Продаж жетонів в касах поступово буде припинений взагалі,” – додала речниця КП “Київський метрополітен” Наталія Макогон.