Суспільство

В Києві обговорили шляхи зміцнення інноваційного та технологічного потенціалу України

На сьогоднішній день захист прав інтелектуальної власності набуває все більшої популярності.

20 квітня 2017 року у приміщенні Міністерства освіти у науки України відбулася зустріч директора Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Андрія Шевцова з керівником програм Департаменту країн з перехідною та розвинутою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ, Женева) Олександром Шевченком. У зустрічі також взяв участь ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький.

Під час зустрічі обговорено напрямки поглиблення співпраці Міністерства з ВОІВ у сфері захисту прав інтелектуальної власності, а також відповідні шляхи зміцнення інноваційного та технологічного потенціалу України. Андрій Шевцовим наголосив, що особливо важливим для української сторони є питання інтелектуальної власності та захисту авторських прав у зв’язку з роботою, яку МОН наразі проводить у сфері ствердження академічної доброчесності в університетському середовищі та боротьбою з академічним плагіатом.

Учасники зустрічі також обговорили майбутній Національний проект з політики у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідницьких установах України, що започатковується ВОІВ. Досягнуто домовленості щодо підтримки цього Проекту з боку МОН та формування групи експертів з метою практичної реалізації проекту в Україні, а також проведенні в Україні у липні цього року відповідної міжнародної конференції на базі Київського університету права Національної академії наук України за участю всіх сторін, задіяних у реалізації Проекту.

Освітній портал