Суспільство

В Закарпатській ОДА презентували виставку робіт фотохудожників краю

Сьогодні, 20 серпня, в атріумі Закарпатської ОДА відкрили виставку під назвою «Закарпаття. Зачаровані кольором». Свої роботи представило 10 фотохудожників краю. Півсотні робіт відображають красу лісів, гір і полонин, унікальні дерев’яні церкви та неповторний сакральний живопис. Експозиція приурочена Дню Незалежності України. 

Презентували виставку директор департаменту культури Закарпатської ОДА Оксана Бабунич та голова Спілки фотохудожників області Володимир Ньорба.

«Виставка особлива тим, що це цілісна експозиція, яка експонується вперше. «Зачаровані кольором» – сама назва говорить за себе, тобто фотохудожники зачарували барвами, що відображають красу нашого краю. Таким чином, кожен із авторів, і я надіюся, що це вдалося, хотів передати красу глядачеві. Так, як виставка присвячена до Дня незалежності України, то це передання кольору, святковості, відчуттів ширшого спектру. Намагаємося достукатися до кожного. Сьогодення є колоритним», – зазначив голова Спілки фотохудожників області Володимир Ньорба.

Представлена експозиція – це 111 виставка в історії Спілки фотохудожників Закарпаття. Цього року вона є одинадцятою. Виставка триватиме до 27 серпня.

Карпатський оглядач