Суспільство

В Берегові відбулося обговорення Концепції нової української школи

Зміни в системі освіти стали однією з ключових тем кількох останніх тижнів. Найбільш жваво її обговорюють представники національних меншин, а отже, виникає потреба в проведенні заходів, в ході яких відбувалося б роз’яснення найбільш гострих питань.

У Берегівській райдержадміністрації відбулася лекція з питань впровадження сучасної методики викладання та Концепції нової української школи для педагогів освітніх закладів району. Лекцію проводив проектний менеджер студії он-лайн-освіти EdEra (ГО “Едюкейшнал ера”) Олександр Папіш.

Олександр – випускник Свободянської ЗОШ І-ІІІ ступенів і зараз саме він є прикладом того, чого можна досягти якісними змінами в освіті. У своїй лекції він розповів про всі новації в освіті, які запроваджує МОНУ: про вміння зацікавити дітей, про педагогіку партнерства (діти-батьки-вчителі), баланс між життям та ЗНО, про тематичне інтегроване навчання, лайфхаки з української мови та літератури тощо.

 

Примітка: Еducational Era (EdEra) – український освітній проект, що створює повноцінні онлайн-курси та супроводжуючі матеріали широкого профілю. Команда проекту у зв’язці з викладачем розробляє увесь контент самостійно та розміщує курси на своїй онлайн-платформі.

Мета проекту – зробити освіту в країні доступною та якісною на зразок західних найкращих освітніх ініціатив.

Освітній портал