Суспільство

Відтепер відправляти та отримувати посилки можна через послугу “Укрпошта SmartBox”

Купівля товарів через Інтернет та отримання замовлень через пошту є справою звичною для багатьох з нас. Для тих, хто робить це дуже часто, окремі кампанії навіть передбачають бонусні знижки.

З 16 червня в тестовому режимі “Укрпошта” запускає спеціально розроблений для сегменту малого та середнього бізнесу продукт — послугу “Укрпошта SmartBox”, – про що йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Послуга стане в нагоді тим, хто займається електронною комерцією, продає онлайн та часто відправляє товари поштою. Вона дає можливість спростити процес оформлення відправлень, зекономити час та заощадити до 20% на кожному відправленні в порівнянні з послугою “Укрпошта Експрес”.

Сервіс передбачає передплату відправлення певної кількості посилок (10, 20, або 50) за пільговою ціною, клієнт при цьому відразу отримує фірмове пакування SmartBox. Послуга не має обмежень ані по вазі, ані по напрямку відправлення в межах країни. Зареєструвати відправлення можна онлайн, вдома чи в офісі, в особистому кабінеті Уркпошти. Далі — залишити його у найближчому відділенні зв’язку, без черг, додаткового оформлення, зважування тощо.

На послугу діє єдиний тариф для відправлень в межах України (до районного центру).

“Укрпошта SmartBox” – це аналог популярного в багатьох країнах поштового сервісу FlatRate (“Єдиний Тариф”), який до сьогодні не надавався в Україні в повному обсязі.